Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Styl zimowych butów 2017

Ciepłe kozaki zimowe

Co roku mamy fantastyczne zaskoczenie jeśli chodzi o buty na zimę dla kobiet. Producenci zaskakują fajnymi fasonami, kolorystyką oraz stylem obuwia. Piękny wygląd i styl obuwia jest bardzo ważny jednak wydaje się, że funkcjonalność kozaków jest priorytetem. Zimą zaskakuje nas różna pogoda, musimy być przygotowane na śniegi, na deszcze na tzw. chlapy oraz na różnego rodzaju posypki hamujące poślizgi. Dlatego też obuwie powinno być dobrej jakości, aby przetrwać te zróżnicowane warunki. Dobre buty to podstawa. W końcu zima jest bardzo wymagającą porą roku.

Kozaki zimowe, powinny być przede wszystkim ocieplane w dodatku solidnie wykonane- nieprzemakalne. Od tego zależy nasze zdrowie, jeśli często będziemy czuć zziębnięte stopy całą zimę przejdziemy zażywając leki, a tego nie chce chyba nikt. Antypoślizgowa podeszwa jest także ważna jeśli kupujemy obuwie do codziennego użytkowania. Każda kobieta ma z reguły więcej niż jedną parę kozaków na zimę. Jednak kozaki codzienne powinny być raczej na płaskiej podeszwie, ewentualnie na małym słupku, aby móc w miarę bezpiecznie przemieszczać się po śliskiej powierzchni. Wybierając kozaki na obcasie, warto zwrócić uwagę na to czy jest on dość stabilny. Nie wszystkie lubimy chodzić na zupełnie płaskim obcasie no i wiadomo, że każda figura piękniej się prezentuje choćby na niewielkim obcasie. Trzeba tylko wybrać takie obcasy, które zapewnią nam stabilne chodzenie.

Przeglądając oferty butów zimowych mamy szeroki wybór. Z pewnością każda kobieta znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Zimą królują z reguły ciemne kolory obuwia. Sezon 2014- 2015 to z pewnością kolor czarny odcienie szarości i fioletów. Ponadczasowe są buty w odcieniach brązu i beżu. Bardzo ładne i oryginalne są także kozaki w kolorach zieleni. Pięknie wyglądają zamszowe botki, każda kobieta widząc na wystawach sklepowych modne zamszowe buty chciałaby je mieć. Niestety ograniczenie jest głównie jedno – pogoda. W zamszowym obuwiu możemy wyjść kiedy nie jest mokro. W innym przypadku buty takie szybko nam się zniszczą, zamsz nie lubi wilgoci.

Wiele kobiet ubolewa nad tym, ze zaglądając do swojej szafy widzi w niej obuwie głównie w kolorze czarnym. Dlatego producenci wyszli nam naprzeciw i wyprodukowali fajne kozaki w odcieniach grafitu lub ciemnego granatu. Takie buty nie są już tak tendencyjne jak wszystkie czarne, a pasują do większości strojów i kolorów ubrań. Jeśli chcemy wyjść trochę z rutyny, warto kupić buty z frędzlami lub dwu kolorowe. Możemy spotkać także fajne kolekcje obuwia zimowego wzorzystego. Wszystko zależy od tego czego potrzebujemy najbardziej w danym sezonie. W końcu moda się zmienia i my się zmieniamy. Co roku chcemy czegoś innego już takie jesteśmy- i dobrze!